NASZA OFERTA

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne wykonujemy z wysokiej jakości przewodów oraz aparatury zabezpieczającej sprawdzonych europejskich producentów.
Wysoki standard tworzymy w oparciu o nowoczesne rozwiązania oraz dopasowanie instalacji w najwyższym stopniu do potrzeb użytkownika.
Wszystkie nasze realizacje powstały na podstawie logicznych rozwiązań i ustaleń z naszymi Klientami.
W zakresie instalacji elektrycznych świadczymy usługi doradztwa, kompleksowego okablowania, pomiarów i uzbrojenia.

Instalacje KNX / EIB

Klientom o najwyższych wymaganiach oferujemy instalacje inteligentne KNX, które wyprzedzają technicznie klasyczne instalacje elektryczne.
Ogromną zaletą takich instalacji jest możliwość ich programowania co pozwala dostosować instalację do własnych potrzeb w dowolnym dla użytkownika momencie, nawet po kilku latach użytkowania. Instalacje wykonane w standardzie KNX wprowadzają rozwiązania takie jak indywidualne i grupowe sterowanie oświetleniem, ściemnianie oświetlenia, tworzenie scen świetlnych, sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, podlewaniem oraz posiadają wiele innych ciekawych funkcji. Doskonale sprawdzają się nie tylko w budynkach mieszkalnych ale również handlowo – usługowych, magazynach, biurach i halach produkcyjnych gdzie często zmieniany jest profil działalności.
W zakresie instalacji KNX świadczymy usługi doradztwa, okablowania, montażu urządzeń i programowania.

Instalacje alarmowe i telewizja dozorowa

Jako uzupełnienie instalacji elektrycznej w budownictwie wykonujemy również instalacje sygnalizacji włamania i napadu oraz instalacje telewizji dozorowej. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz duże doświadczenie w wykonywaniu takich instalacji. W gronie naszych klientów są zarówno prywatne mieszkania, rezydencje oraz instytucje biurowe i bankowe.
W zakresie tych instalacji świadczymy usługi okablowania, montażu i programowania.

Instalacje odgromowe

Montując instalacje odgromowe kierujemy się wysoką estetyką wykonania, tak aby obecność instalacji nie wpływała na wygląd pokrycia dachowego, a przy tym spełniała doskonale swoje przeznaczenie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pomiarowym niezbędnym do poprawnego wykonania uziomów, oraz posiadamy urządzenia do prostowania i gięcia drutu. Korzystamy z systemów i rozwiązań instalacyjnych wiodących i sprawdzonych producentów.
W zakresie instalacji odgromowych świadczymy usługi doradztwa, pomiarów i kompleksowego montażu.

Obniżanie rachunków za energię elektryczną

W dobie elektronicznych liczników energii elektrycznej w budynkach
usługowo-handlowych, chłodniach, i warsztatach spotykamy się z opłatami za moc bierną. Często się zdarza że jest to połowa rachunku za energię.
Naszym Klientom oferujemy montaż kompensatorów mocy biernej co pozwala ograniczyć prawie całkowicie koszty energii biernej, a tym samym przyczynia się do obniżenia rachunku za energię elektryczną.

Pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia

Wykonujemy pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia powykonawcze i okresowe w budynkach mieszkalnych i handlowo- usługowych.

Copyright © 2020 Proinstal.info.Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: IMP-IT

Search